Przedstawmy się

Jesteśmy niewątpliwie szaleni i zwariowani, potwierdzi to zapewne większość tych, którzy nas znają. Wszystko co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Patrzymy z nadzieją w przyszłość i nie dajemy się zaszufladkować. Świat jest wspaniały i takim też chcemy Wam go pokazać. Jeżeli chcesz się dobrze bawić, chcesz w nieszablonowy sposób zwiedzać świat to na pewno wpiszesz się w nasz sposób na życie 😉

Kursy prowadzimy w większości w Polsce jednak jest możliwość przeprowadzenia szkolenia w dowolnym rejonie świata.

Przy wyjazdach nurkowo-rekreacyjnych staramy się wyważyć czas tak aby zarówno nurkujący i nienurkujący uczestnicy w pełni byli usatysfakcjonowani.

Nasze wyjazdy organizowane są od podstaw i ze współudziałem podróżujących. Współpracujemy z centrami nurkowymi w Chorwacji, na Malcie, Dominikanie, w Hiszpani jak również w bardziej odległych destynacjach.

We własnej osobie...

IMG_0336

Mateusz

Instruktor PADI #262433 MSDT
Instruktor SSI #95732
Instruktor specjalizacji
Instruktor Pierwszej Pomocy
Ratownik KPP, Strażak Ochotnik

20211026_213325

Monika

Instruktor Zumba
Instruktor Ritmo do Brasil
Instruktor Zumba Kids
Instruktor Strong Nation
Instruktor Fitness
Instruktor Mermaid
Divemaster
Strażak Ochotnik

SZKOLENIA

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy PADI, SSI. Wykorzystujemy szereg dostępnych materiałów i możliwości. Nurkujemy w najgłębszym basenie Europy, tam też przeprowadzamy basenową cześć szkoleń. Nurkowania na wodach otwartych odbywają się na akwenach w Polsce lub za granicą.

Szkolenia mogą być prowadzone w języku polski, angielskim. Jest możliwość przeprowadzenia szkolenia w dowolnym innym języku ze współudziałem tłumacza.

Wyjazdy i rekreacja

Wybieramy nietuzinkowe destynacje. Świat nie ma granic i wychodzimy z założenia, że warto poznać to co nam oferuje:

Każdy z wyjazdów jest inny i na każdym staramy się odkryć coś nowego. Nie interesują nas szablonowe rozwiązania. Jeżeli lubisz przygodę i drzemie w Tobie prawdziwy podróżnik to odnajdziesz się w naszej ekipie.

Czy można spędzić tydzień czasu na wakacjach i nie nudzić się nawet przez minutę? Można. Musicie tego doświadczyć.
Michał, Warszawa

Pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.